Anıl Kıral

Project Manager at Nesine
Collector @anilkrlcollection


Anıl Kıral

Project Manager at Nesine
Collector @anilkrlcollection

Linkedin

Instagram

İzmir’de yaşıyorum. Şu an Nesine şirketinde proje yöneticisi olarak çalışıyorum. Bundan önce Masomo şirketinde producer olarak çalıştım ve 2.5 sene kadar Atölye15‘te proje yöneticiliği yaptım.

Kendimi bildim bileli internetin içerisindeyim. Aynı zamanda girişimcilik, pazarlama ve reklam gibi konularla da yakından ilgileniyorum. İçinde bulunduğum sektörü çalıştığım bir iş değil, sevdiğim bir aktivite olarak görüyorum.

Daha öncesinde reklam ajanslarında proje yöneticiliği yapıyordum. Fakat kısa bir süre içerisinde asıl işimin çocukluğumdan beri yaptığım yazılım ve tasarım olması gerektiğini fark ettim. Yazılımı ve tasarımı bilmeme rağmen belirli bir alanda uzmanlığım bulunmuyordu. Bunun yanında pazarlama, müşteri yönetimi ve ekip yönetimi gibi özelliklerimi keşfettiğim için de yazılım tabanlı bir şirkette ürün yöneticisi olmanın beni en mutlu edecek şey olduğuna kanaat getirdim. İyi ki de getirmişim. Yukarıda da dediğim gibi, bu işi her sabah mutlu uyanarak, severek yapıyorum.

Bunların yanında hayatın her anından zevk almaya çalışan birisiyim. Müzik dinlemeyi, film izlemeyi ya da bir konu üzerinde saatlerce konuşup tartışmayı çok seviyorum. Ayrıca bir de plak koleksiyonum bulunuyor. Plaklarımı özel olarak bir instagram hesabı üzerinden paylaşıyorum. Ayrıca yaklaşık 20 senedir yalnızca Formula 1 sporuna ilgim var, bununla ilgili de yazmayı ve paylaşmayı seviyorum.

Aslında yukarıda çok kısa şekilde anlattığım şeyler, hayatımın küçük bir özeti olmasının yanı sıra bu blogun da kısa bir özeti. Kendi kendime yazdığım ve bundan yıllar sonra bir ölünün hatıra defteri olabilecek bu adreste bir şeyler üretebilmek ve sizlerle bir şeyler paylaşabilmek beni oldukça heyecanlandırıyor.

İletişim

  • Bana mail adresim anil@anilkiral.com üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
  • Günlük hayatımdan, resmiyetten uzak düşüncelerimi Twitter adresimden takip edebilirsiniz.
  • Biraz iş, biraz resmiyet diyorsanız Linkedin hesabımdan benimle iletişim kurabilirsiniz.
  • Çok sevdiğim müziklerime eşlik etmek isterseniz Spotify hesabımı takip edebilirsiniz.