1993 yılında doğdum, izmir’de yaşıyorum. Şu an Masomo şirketinde ürün/oyun yöneticisi olarak çalışıyorum. Masomo’dan önce 2.5 sene kadar Atölye15‘te proje yöneticiliği yapıyordum.

Kendimi bildim bileli internetin içerisindeyim. Aynı zamanda girişimcilik, pazarlama ve reklam gibi konularla da yakından ilgileniyorum. İçinde bulunduğum sektörü çalıştığım bir iş değil, sevdiğim bir aktivite olarak görüyorum.

Daha öncesinde reklam ajanslarında proje yöneticiliği yapıyordum. Fakat kısa bir süre içerisinde asıl işimin çocukluğumdan beri yaptığım yazılım ve tasarım olması gerektiğini fark ettim. Yazılımı ve tasarımı bilmeme rağmen belirli bir alanda uzmanlığım bulunmuyordu. Bunun yanında pazarlama, müşteri yönetimi ve ekip yönetimi gibi özelliklerimi keşfettiğim için de yazılım tabanlı bir şirkette proje yöneticisi olmanın beni en mutlu edecek şey olduğuna kanaat getirdim. İyi ki de getirmişim. Yukarıda da dediğim gibi, bu işi her sabah mutlu uyanarak, severek yapıyorum.

İnternet çocuğu olmanın getirdiği bir diğer özelliğim ise oyunlara olan düşkünlüğüm. E-spor daha bulunmadan biz e-sporcuyduk demek isterdim ki hiç o kadar yetenekli olamadım. Türkiye’nin en iyi oyun şirketlerinden birisi olan Masomo’da proje yöneticiliği yapıyorum. Sanırım oyun seven bir proje yöneticisi olarak daha çok çalışmak istediğim bir yer olamazdı. Ayrıca proje yöneticiliğinin yanında, Regnant Esports adında bir Espor takımım bulunuyor. Kuruculuğunu üstlendiğim bu takımda kısa sürede 30-40’dan fazla oyuncu ile yola devam ediyorum, Türkiye sınırları içerisinde başarılı bir Espor takımı olmak ilk hedefimiz.

Bunların yanında hayatın her anından zevk almaya çalışan birisiyim. Müzik dinlemeyi, film izlemeyi ya da bir konu üzerinde saatlerce konuşup tartışmayı çok seviyorum. Ayrıca bir de küçük süper kahramanlardan oluşan figür koleksiyonum bulunuyor.

Aslında yukarıda çok kısa şekilde anlattığım şeyler, hayatımın küçük bir özeti olmasının yanı sıra bu blogun da kısa bir özeti. Kendi kendime yazdığım ve bundan yıllar sonra bir ölünün hatıra defteri olabilecek bu adreste bir şeyler üretebilmek ve sizlerle bir şeyler paylaşabilmek beni oldukça heyecanlandırıyor.